U Farmářky

CHOVATELSKÉ POTŘEBY

U Farmářky

CHOVATELSKÉ POTŘEBY

Co nabízíme

Široký sortiment

seznam


Náš obchod se zaměřuje na vysoce kvalitní krmné směsi pro slepice, králíky, koně (a další hospodářská zvířata) od firmy Sehnoutek a synové s.r.o. Dále nabízíme produkty od VVS Verměřovice s.r.o. Kromě specializace na potřeby pro farmářská zvířata také nabízíme sortiment pro domácí mazlíčky, jako jsou kočky nebo psi. Ze zavedených značek lze jmenovat Fitmin, Brit nebo Belcando, pro kočky například Purina cat chow, Ontario, Royal canin nebo K9 - feline. Momentálně nabízíme přes 700 produktů.

Věrnostní program

tag


Jste naším stálým zákazníkem? Jsme rádi a ceníme si toho. Pokud u nás utratíte více než 5000 korun, automaticky dostáváte poukaz na nákup v hodnotě 200 korun zdarma! Výše útraty se Vám bude načítat k nám do systému na Vaše jméno, a jakmile tato výše přesáhne hranici pěti tisíc, dáme Vám vědět. Stačí, když při nákupu nahlásíte obsluze své jméno. Jednoduché, že?

Rozvoz zboží

home


Chcete si nakoupit, ale nejste schopni si věci pobrat sami? Nezoufejte! Můžete u nás totiž pohodlně nakoupit, po domluvě vám dovezeme zboží až domů. Objednávat zboží lze jak na našem obchodu, tak i na e-mailu nebo telefonicky. Rozvážíme každý pracovní den po 17:00, po České Třebové zdarma. Jsme také ochotní Vám dovést zboží i mimo Českou Třebovou. Za každý kilometr mimo město si účtujeme 5 korun.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat, nebo nás navštívit. Budeme se na Vás těšit! :-)